ZAVOLEJTE NÁM: 602 541 641 (DENNĚ 9 - 19 HOD.)

NA CO SE NÁS NEJČASTĚJI PTÁTE? Připravili jsme odpovědi na otázky, které naše klienty na začátku spolupráce nejčastěji zajímají.

Mám již zakoupenou doménu. Co dál?

Vaši doménu zdarma převedeme na náš hosting, nejsou s tím spojené žádné další náklady. Taktéž získáte hosting na 1 rok zdarma!

V jakém formátu přijímáte dodaný obsah stránek?

Na začátek od nás dostanete formulář ve Wordu nebo Excelu pro doplnění požadovaných informací. Budou v něm podrobně rozepsané potřebné údaje (záhlaví, zápatí, nadpisy, texty, ceník…), které pouze doplníte a zašlete nám zpátky.

Fotografie přijímáme ve formátech .JPG nebo .PNG. Pokud vyhovující fotografie k dispozici nemáte, zajistíme jejich nákup ve fotobance (cenu fotografií Vám sdělíme předem). Pokud máte vlastní fotografie, které ale budou potřebovat úpravy (retuš, vyladit barvy apod.), nabízíme také tyto služby.

Co znamená SEO optimalizace? Potřebuju vůbec SEO?

Optimalizace webových stránek pro vyhledávače je nesmírně důležitá z hlediska umístění na předních pozicích na relevantní klíčová slova. Vyhledávače se v dnešní době zaměřují na kvalitní obsah stránek. Než začneme, připravíme analýzu oboru, ve kterém podnikáte. Na jejím základě upravíme klíčová slova v textu tak, aby co nejvíc odpovídala frázím, které vyhledávají Vaši zákazníci.

Budu si moct přidávat obsah web po jeho dokončení sám?

Ano, dostanete od nás přístup a jednoduchý návod pro správu webu. V případě, že nejste technický typ, můžete samozřejmě příští změny a doplnění obsahu nechat i na nás.

Nemám logo a nevím, čím naplnit moje stránky.

Logo Vám vytvoříme. Po rychlém zadání připravíme varianty k výběru. K obsahu webu od nás dostanete doporučení a specifikace, jak jej správně připravit. Pokud budete potřebovat zakoupení fotek, úpravu textů nebo grafické práce nad rámec předplaceného balíčku, dokážeme Vám pomoct i s těmito požadavky.

Jak si mám vybrát tu správnou šablonu?

V první řadě si potřebujeme ujasnit, do jakého oboru Vaše služby/produkty patří. Dle oboru uděláme předvýběr šablon, které odpovídají Vašim požadavkům. Šablona udává pouze vodítko, jak stránky ve finále budou vypadat. Záleží pouze na Vás, kolik stránek budete požadovat a jaký charakter má stránka mít.

Zprovozníte mi na stránce i rezervační formulář?

Určitě. Vašim zákazníkům tento formulář umožní rezervaci volného termínu on-line bez potřeby telefonické domluvy. Šetříte Vaším časem i časem zákazníka.

Pomůžete mi s propagací stránek?

Jistě! Máme bohaté zkušenosti s internetovou reklamou. Vaše služby či produkty dokážeme zviditelnit jak prostřednictvím Google Adwords a Sklik, tak na sociálních sítích. Stačí si vybrat.

Kdy a jakým způsobem budu za Vaše služby platit?

Fakturace našich služeb probíhá po částech převodem na účet. První část zaplatíte po podpisu smlouvy a druhou po dokončení Vašich stránek. Jsme plátci DPH.

MÁTE DALŠÍ OTÁZKY?

Rádi Vám pomůžeme! Zavolejte na naši bezplatnou telefonní linku anebo nám pošlete zprávu.

Zavoláme Vám
close slider

    Máte otázky? Zavoláme Vám

    Je to jednoduché - vyplňte formulář níže, my se Vám během krátké chvíle ozveme a budeme připraveni zodpovědět všechny Vaše otázky.
    Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím a zpracováním osobních údajů.